FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak zacząć?

Jeśli posiadasz już zwykłe konto, ale chcesz zostać sprzedającym, wypełnij ten formularz: https://klub.ariowie.com/otworz-swoj-sklep/

Kolejno, ustaw swój sklep.

Wrzuć swój banner, ustaw zasady wysyłki i przygotuj produkty oraz metody płatności, które chcesz wykorzystywać.

Płatności

Możesz przyjmować płatności w formie przelewu na konto, używać płatności przy odbiorze, wykorzystać PayPala czy Stripe (płatności kartą).

W przypadku płatności na konto, warto byś podczas tworzenia swojego produktu, wpisał dane do wpłaty, np. w notce do zakupu, lub na stronie swojego sklepu, albo bezpośrednio skontaktuj się ze sprzedającym, gdy kupi Twój produkt.

“Sklep zamknięty”

Możesz ustawić godziny działania swojego sklepu. Wtedy też zniknie domyślny komunikat “Sklep zamknięty” pojawiający się na Twoim panelu sklepowym.

WAŻNE – ustawienia magazynowe

Jeśli masz np. 1 lub 8 sztuk swojego towaru, WAŻNE jest abyś zaraz po stworzeniu produktu (w zakładce “Stan magazynu”, następnie zaznacz “Włącz zarządzanie stanem magazynowym produktu”) uzupełnił ilość swojego towaru.

Wtedy masz pewność, że sprzedasz tylko 8 sztuk swojego towaru, a nie np. 20.

“Wypłaty”

W panelu zobaczysz też opcję “Wypłaty”. My nie realizujemy wypłat. Założeniem naszego Klubu jest to, że każdy sprzedawca rozlicza się bezpośrednio ze swoimi klientami.

Ty podpinasz swojego PayPala i Stripe, Ty również przyjmujesz bezpośrednie przelewy, jak i ustalasz czy akceptujesz płatność przy odbiorze.